Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, chcą nawiązać współpracę handlową z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dołącz do grupy naszych fanów na portalach społecznościowych Facebook, Google Plus, Twitter i Pinterest. Jako pierwszy otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych ofertach przygotowanych przez naszą firmę.

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt: 10.00 - 18.00
Sob: 10:00 - 14:00

Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT

Osoba kontaktowa
Produkt
Treść
Email
Telefon
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania lub zamówienia zgodnie z polityką prywatności
Kolekcja sukni ślubnych Sunshine od Relevance Bridal
Kolekcja sukien ślubnych DFM 2019 od Relevance Bridal
Zobacz wszystkie kolekcje firmy Relevance Bridal
Kolekcja sukni ślubnych PRIMROSE od Relevance Bridal
Nasza firma o wieloletniej tradycji w branży posiada rozbudowaną sieć partnerskich salonów sukien ślubnych na terenie całej Polski oraz zagranicą, gdzie klienci indywidualni mogą zapoznać się z bogata ofertą ślubną firmy Relevance Bridal, dokonać zakupu lub zamówić interesujące kreacje z naszych kolekcji. Nasi partnerzy oferują również szereg dodatkowych usług.

Właścicieli salonów sukni ślubnych, którzy chcieliby poszerzyć swoją dotychczasową ofertę, firmy oraz osoby indywidualne zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu z nami.

Dołącz już dziś do grona autoryzowanych dystrybutorów sukien ślubnych marki Relevance Bridal i rozwijaj swój biznes razem z nami.

Zobacz pełną listę naszych partnerów biznesowych
Lista salonów sprzedających suknie ślubne Relevance Bridal